WordPress Buddypress kullanıcı eklentisi ücretsiz – Youzer

WordPress’de kullanabileceğiniz yeni nesil kullanıcı arayüz eklentisi ile sizlerleyim. Uzun uğraşlar sonucu UI arayüzü aradım. Bulduklarım ya sorunluydu yada düzgün çalışmıyordu.Bu eklenti ile güzel arayüz tasarımları ve ajax ile giydirilmiş olan eklentide dinamik mesaj sistemi etkindir. Tamamen ücretsiz bir şekilde çok güvenilir bir kaynaktan aldık.

Daha fazla wordpress eklentileri için tıkla

Youzer Eklentisi ne işe yarar?

Buddypress ile entegreli çalışan temanızda üyelik sistemi yoksa buddypresse gelişmiş bir arayüz ekleyip temaya giydiriyor. Buda sitenizin gelişmiş kullanıcı etkileşim sistemini aktif ediyor.

Özetle Kullanıcılar kendi aralarında mesajlaşabilir, Arkadaş ekleyip silebilir, Üyeler birbirlerini beğenip yorumlayabilir, Her kullanıcının kendine özel profil alanları oluyor ve bunları şekillendirebiliyor.

Ücretini görmek için tıkla

Youzer Kullanıcı Eklentisi Nasıl kullanılır?

Öncelikle sitenize buddypress eklentisini kurmanız gerekmekte. Buddypress indirmek için tıkalyınız. Eğer indirmek istemiyorsanız admin panelinize girin > eklentiler > yeni ekle > buddypress kur etkinleştir diyip etkinleştirin.

Daha sonrasında youzer eklentisini filezilla programı ile wp-content > plugins ksımına kopyalayın. Admin panelinizden Youzer i aktifleştirin. Budypress ayarlarınızı yapın. Sayfa oluşturup sayfaları buddypress ile entegre ettikten sonra youzer sayfasındaki ayarları deneme yanılma yöntemi ile yapın.

Youzer indirme linkleri

Demoİndir

Eğer beğendiyseniz bir yorumu esirgemeyin. Unutmayın Tek bir yorum bile yazara motivasyon niteliğinde altın olabilir.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Leave a reply