Wild Rift APK indir – League of Legends Mobil

Wild rift apk indir

Wild Rift APK nasıl indirebileceğinizi dahada önemlisi nasıl kurabileceğinizi kısa yoldan anlatacağım. Lütfen başından sonuna kadar okuyun aksi halde hata payınız var.


Öncelikle burada vermiş olduğum linke tıklayarak indirin.

Wild Rift APK indir

Bu linkte ilk olarak wild rifti indirebilmeniz için uygulamayı indirmeniz gerekmekte. Kurulumdan sonra oyunu kesinlikle açmadan okumaya devam edin.

Daha sonrasında bir adet vpn’e ihtiyacımız var fakat tek seferlik kullanacağız. Normalde ücretli oluyor ama pandayı google playden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Pandayı indirmek için tıkla

Pandayı açıp vpni başlatın başlattıktan sonra konumu en az pingli singapur olarak seçin size ücretli falan diyecektir. Altında seçenek olarak 1 saatlik ücretsiz dene vs. Reklam izle diyecek reklamı izleyip singapura bağlandıktan sonra wild rifti açabilirsiniz.

Vpn’i kapatmayın güncelleme vs yapsın. Hesabınıza girdikten sonra vpn’i kapatın çünkü ping problemi yaşayabilirsiniz. Ardından vpn’i kesinlikle silmemeye çalışın çünkü nadirde olsa oyunu kapattıktan sonra tekrar girişte hata verebilir. Hata aldığınızda vpn’i açıp aynı işlemlerle wild rifte girebilirsiniz. Herhangi bir silme işlemi gerekmeksizin kullanabilirsiniz.

Ban riski yoktur. 2 gündür oynuyorum ping problemide yaşamadım.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Leave a reply