Keremiya V4 WordPress Film Teması İndir 2020

Selam dostlar bugün keremiya v4 temasının düzenlenmiş ve güzelleştirilmiş halini sizinle paylaşıyorum. Paylaşım tarihi 2020 zaten görüyorsunuz. Başlayalım.

Daha fazla WordPress film Temaları için tıklayınız.


 

Keremiya V4 Teması Neden Tercih Edilmeli

Tema bir kere eski olduğunu biliyoruz. Bu tema zamanında çok ses getirdi ve çok popülerdi. WordPress film temaları desek akla gelecek ilk tema keremiya temaları olur. Kerem adlı kişi çok başarılı birisi. Temayı satın almanızı öneririm.

Tema oldukça hızlı ve sade bir tasarıma sahip. Hız konusunda sizi üzmez. Zamanla sistemleri şişirip yavaşlatmaz. Bu yüzden başlıca tercih sebebi olabilir. Arama motoru optimizasyonu (seo) kriterleri olarak artık kullanıcı deneyimi en önemli durumda. Bu tema fonksiyonel açıdan oldukça basit olduğu için kullanıcılar sitenize alışması yada bir şey ararken bulmama ihtimalleri neredeyse yok buda seo konusunda sizi ön plana çıkarır zaten site hız konusundan bahsetmiştik. Seo kriterlerine bakın Hızın önemini anlarsınız.

Tema özellikleri

  • En Çok İzlenenler, En Çok Yorumlananlar ve En Çok Beğenilenler Sayfaları
  • KeremiyaFramework ile gelen Gelişmiş SEO Seçenekleri
  • Video Önü, Video Altı, Splash ve Sağ Sol Kayan Reklam Alanları
  • Mükemmel Tarayıcı Uyumluluğu
  • Google Rich snippets ve Facebook Meta Tagları ile Zengin İçerik Sistemi
  • Keremiya v4’ün WordPress Botları ile Tam Uyumu!

Temayı tarafımca indirip kontrol ettim. Herhangi bir açık bulamadım. Virüs falanda yüksek ihtimal bulunmuyor ama güvenliği elden bırakmamak adına WordPress güvenlik önlemleri adlı konumu bir incelemenizi öneriyorum.

Keremiya V4 Temasını indir

Demo – Güncellenecek!

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Leave a reply