Gelişmiş kişisel Blogger Teması

Gelişmiş kişisel blog teması

Blogger yapısına uygun en iyi Gelişmiş Blogger Teması ücretsiz bir şekilde sizlerle, Tamamen seo baz alınarak yapılmış ve az javascript kodu ile çok iş yapan bir temadır. Mobil uyumludur ve tamamen türkçe olarak paylaşılıyor. Footer alanına bir adet reklam eklenmiş reklamı ben eklemedim. Kaldırıp kaldırmamak size kalmış.

Gelişmiş Blogger Teması

  • İçerik listeleri: Resimleriniz kolay index alması amacında yapılmış olan dinamik kodlamaya ek olarak tasarlanmıştır. Sorunsuzdur
  • Seo uyumlu etiketler: İçeriklerinize ait en popüler etiketlerinizi sizin için tanımlar bu sayede google’da bir adım daha öne geçebilirsiniz.
  • Bildiri Sistemi: Abonelik sistemi sayesinde blog okurlarınıza her konuda mail atabilir ve onları bilgilendirebilirsiniz. Böylece geri dönüş sebebiyle seo konusunda ve index alma konusunda çok ön plana geçersiniz.
  • Özel Yorum Sistemi: Yorumlar güncellenmiştir. Emoji ve ek özellikleri mevcuttur. Uyarı öneri yapabilirsiniz.
  • Sitemap: Özel sitemap sayesinde conditional sitemaplar oluşturabilir ve google’a yol haritası oluşturabilirsiniz.
  • Reklam yerleştirmeleri: Reklam yerleştirmeleri gayet iyidir ve kod bilgisine ihtiyaç duymadan reklam kodlarınızı ekleyip temayı kullanmaya başlayıp para kazanabilirsiniz.

Temayı kurarken mail abonelik sistemini feedburner linkinizi kendinizinkiyle değiştirmeyi unutmayın. Basit zaten yaparsınız.

Demoİndir

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Leave a reply