2021 En İyi +10 WordPress Temaları

2021 tarihinin en gözde ve en güzel wordpress temaları ile sizlerleyim. Öncelikle şunu söyliyim 2020’de en çok kullanılıp ve en güzel verim alınan en iyi görünüme sahip temaları seçiyorum. Zaten kriter olarak temanın altında özellikleri ile birlikte paylaşacam. Temaların hepsi wordpress’in resmi sitesinden ve sadece güvenli olan kaynaklardan alıp sizleri oraya yönlendiriyorum.

Tüm wordpress temaları için tıklayınız

2021 De Kullanabileceğiniz En İyi +100 WordPress Tema Listesi

1. Cherry Biz

Cherry Biz 2021 WordPress Temaları

Modern Cherry Biz teması çok amaçlı Rehber, blog, Tek sayfa tasarımı veya çoklu sayfa olarak kullanılabilir. Portfolyo olarak tabiiki çok uygundur. Hatta gerekli özelleştirmeler yapıldığında tekli satış sayfası olarakta kullanılabilir. WordPress.org’un tema listesinde barındırdığı temadır. Bu sebepten ötürü sürekli güncelleme alır. Seo uyumludur ve Responsive tasarıma sahiptir. Hız konusundada iyileştirmeleri mevcuttur. Günümüzde para vermeden kullanılabilecek en iyi temalardan birisidir.

2. Draftly

2021 WordPress Temaları

Tema tamamen özelleştirilebiliyor olmasıyla birbirinden çok farklı ve özgün şekilde tasarlanabilir. WordPress.org sloganına göre

Google’daki diğer blog yazarlarını ve Haber sitelerini kolayca yenebilirsiniz.

Dostlar bu temanın yapılış amacı tamamen seo amaçlıdır. Responsive tasarımı vardır ve son kullanıcı deneyimlerine göre seo en büyük kriterlerden birisidir. Tabiikide mobil uyumludur.

Seo hakkındaki yazılarımı okumak için tıklayınız.

 

3. Shoper

Shoper WordPress Teması ücretsiz indir

Shoper teması modaya uygun ve ücretsiz olarak tasarlanmıştır. Her türlü e-ticaret eklentisini ve üyelik sistemini desteklemektedir. Çok amaçlı mağazalar veya tekli ürün satış yapma şansını sizlere veriyor. Ayrıca yazılarınızıda yayınlayabileceğiniz temiz arayüze sahip bir tema. Tamamen ücretsiz WooCommerce uyumlu. Ek olarak ana sayfada her türlü özelleştirme yapılabilir ve temanın görünür yüzünde tüm düzenlemeler kaydedilebilir durumdadır.

4. Polity Lite

Polity Lite teması

Kamu görevlileri için özel olarak tasarlanmış olan bu tema şık, modern, profesyonel ve sofistike kampanya wordpress temasıdır. Sosyal hareketler, siyasi partiler, Hayır kurumları gibi yerler için bağış toplama ve fonlama kampanyaları yapılabilir, Temelde siyasi ve Sosyal hareketlerle ilgili bir çok amaçlı temadır. Bu tema ile siyasi alanınız üzerine güçlü bir etki yaratabilirsiniz.

5. Photography Studio

Fotoğraf Stüdyosu teması

Fotoğrafçılar ve Fotoğraf stüdyosu olanlar için tasarlanmış bir temadır. HTML5 ile tasarlanmıştır ve çok amaçlıdır. Tema genel olarak zarif ve klasik bir yapıya sahiptir. Çok hızlı ve Seo dostu olduğu için sorunsuzca kullanılabilir. Gutenberg, WooCommerce uyumu sayesinde tamamen özelleştirilebilir durumdadır. Dilerseniz blog olarak kullanabilir ve resim stüdyo işlerinizi hizmetlerinizi satabilirsiniz.

6. eCommerce Prime

2021 eCommerce wordpress teması

eCommerce Prime, alışveriş yapmak için modern, profesyonel, zarif ve Güçlü bir WooCommerce WordPress Temasıdır. eCommerce Prime, çevrimiçi mağazanızın çekici görünmesini sağlayacaktır. Müşterilerinizle bu kadar hızlı ürün satın almak için yüksek dönüşüm oranını arttırmaktadır. eCommerce Prime birçok özellik ve varyasyonla birlikte gelir: Duyarlı Düzen, Harika arama özelliği, Elementor gibi çeşitli Sayfa Oluşturucu ile uyumlu, Harika istek listesi özelliği, Ürün Hızlı Görünümü, Ürün karşılaştırma tablosu … ve çok daha fazlası. Moda mağazaları, mobilya mağazaları, giyim e-ticareti, perakende araçları, ekipman mağazası, aksesuarlar, moda mağazaları, elektronik mağazaları vb. Gibi birçok e-ticaret web sitesi için uygundur.

7. Pazarlama Ajansı

Marketing Agency Teması, Market Ajansı Teması

Dijital pazarlama ajansları için profesyonel bir websitesi oluşturmak amaçlı tasarlanan bir temadır. Reklam ve SEO ajansları veya her türlü çevrimiçi pazarlama işi olan firmalar için uygundur. Çok amaçlı minimalist blog, tek sayfa tasarımı ve gelişmiş düzenleme özelliği ile sorunsuz kullanım imkanı sunar. Kendi tarzınızı yaratmanıza olanak tanır. E-Ticaret eklentilerini destekler.

8. Eğitim Teması

Eğitim Ajansı için tema

İlkokul, Ortaokul ve Anaokulları, Koçluk  merkezleri, Çevrimiçi sınıflar ve Liseler gibi çeşitli eğitim merkezleri için doğru temadır. Ek olarak Pazarlama, Kitap satış, Üniversite atolye çalışmaları gibi ek çeşitlilik sunar. Çoklu dil desteği bulunmaktadır. Blog oluşturma, Duyuru yapma gibi birçok özelliği destekler. Tamamen ücretsizdir.

9. Envo Store

envo wordpress teması

Envo Storefront WordPress için hızlı, temiz ve modern görünümlü, duyarlı bir ücretsiz WooCommerce temasıdır. Tema Elementor, KingComposer, Beaver Builder, SiteOrigin, Thrive Achitect, Divi, Brizy, Visual Composer vb. popüler sayfa oluşturucuları destekler. Tema süper hızlı, SEO dostu, WPML ve sağdan sola dillere hazırdır.

10. One Page Express

One page express

One Page Express dakikalar içinde sürükle bırak yaparak bir web sitesi oluşturabileceğiniz harika bir WordPress temasıdır. Önceden tasarlanmış bir ana sayfa ve kullanıma hazır 30’un üzerinde içerik bölümleri ile kolayca özelleştirilebilir.

Hangi WordPress Temasını Tercih Etmeliyim

Her tema kişiden kişiye sektörden sektöre değiştirilebilir ve özelleştirilebilir. Bu sebepten ötürü görüntü olarak size hoş gelen fakat tam olarak beklentinizi karşılamayan temayı kurup düzenlemeleri düzgünce yaparsanız sorun olmaz.

Hız faktörüne dikkat etmeniz gerekmekte. Tema hızını test edebileceğiniz google servislerini kullanın Sırf hız için görüntüden fedakarlık edilebilir. Çünkü Site hızı çok çok yavaş olursa seo konusunda çok büyük – demek hatta index problemleri ve anlık çıkma oranlarını bile yükseltebilir.

Tema seo uyumu önemlidir. Yapısal veri aracı testinden schema ayarları var mı yoksa nasıl yapılır title, description ve html kod/yazı oranını test edin. Fazlaca javascript kodu çalıştırmayan Mobil uyumlu temaları tercih edin. Unutmayın fonksiyonellik sitenizi yavaşlatır Doğallık sadelik hız kazandırır.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Leave a reply