Skip to main content

Link kısaltma Servisleri ile para kazanma

Link kısaltma Servisleri ile para kazanma

Artık sizde link kısaltarak para kazanabilieceksiniz.

Neden sizinde haftalık 15 – 30 – 45 tl arası bir geliriniz olmasınki? Üstelik bir blog sahibi olmanıza gerek yok. Sosyal medya profil sayfalarınızı’da tıklatarak link kısaltma servislerinden para kazanabilirsiniz. Bu yöntem ADsense gibi reklam firmalarından oldukca daha kolaydır. ADsense başta kolay gibi gözükür.

Öncelikle bu link kısaltma servisleri nasıl kullanılır neyi amaçlar ve ne işe yarar?

Link kısaltma servisleri’nin yöneticileri öncelikle reklam vermek isteyenleri bulur. Onlardan reklam alarak reklamı geç butonunun olduğu bölgeye reklamları koyar. Sizde kullanıcı olursunuz. Websiteniz, Blog adresiniz, Facebook, Twitter gibi yerlerde paylaşarak okurlara ve ziyaretcilere tıklatarak bu link kısaltma servislerinin sahiplerine para kazandırırsınız. Fakat karşılıksızmı? Tabiikide herşeyin bir karşılığı vardır. Link kısalttıktan sonra tıklama başına 1 kuruş kazanıcaksanız onlar 5 kuruş kazanıcak (örnekti)

 

Şimdi size benim 3 günde 15 tl kazanma serüvenimden bahsedicem. Üstelik pek bir çalışma yapmadan.

Blog sitem oldukca yeniydi daha ziyaretcisi bile yoktu günlük tekil hit ve sosyal medya ile yaklaşık 3 gün içerisinde 15 tl kazandım. (Yatarak fena değil? Fazlasıda kazanılabilir çooook daha fazlası)

Şimdi aşağıda vericeğim linkten en önemli ve en iyi link kısaltma türkçe desteği olan link kısaltma servisine yönelticem sizi. Referans linkim olduğu için link kısaltma servisi vermicem. Lütfen emeğe karşılık bu linkten kayıt olun (Bir kaybınız olmicak)

Referans linkim

Kullanıcı kaydını gerçekleştirdikten sonra tek yapmanız gereken paylaşmak istediğiniz url’yi kısaltıp paylaşın

Örnek: indirmek için tıklayınız. Daki link http://sibergelisim.com/ ise

indirmek için tıklayınız. http://link.tl/adana/ gibi yönlendirecek 5 saniye bekledikten sonra reklamı geç tuşuna basarak  size para kazandırıcak başka çareleri varmı hayır yok. Tıklamazlarsa bilgiden veya paylaştığınız önemli şeyden mahrum kalacaklar

link.tl ödemeyi kesin yapıyormu?

Ben daha link.tl kullanıyorum. Aman ödemem yapılmadı gibi bir yorum  ile karşılaşmadım kaldıki birçok kez bana para kazandırdı.

buyrun kanıtı

Link kısaltma servisi ile para kazanma

One thought to “Link kısaltma Servisleri ile para kazanma”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir