Skip to main content

instaweb 3.6.4 instagram takipçi kasma scripti

instagram takipçi kasma scripti

Selamlar kısa bir aradan sonra tekrardan buralardayım ve size arşivlerimden birsürü script paylaşımı yapıcam.

 

Bugünki scriptimiz instaweb 3.6.4 olan bir scripttir. Warez’dir. Warez kullanımını önermiyoruz. Lütfen warez adlı konumuza gitmek için tıklayınız.

 

Temanın en büyük zararı

Azıcık kodlamadan anlayanların kolayca farkedebiliceği birçok upload gibi açık bulunmaktadır. SQL açığı varmı bilmiyorum ama kodlama tarzı açık bilerek verilmiş gibi. Buda demek oluyorki scripti kopyalayan kişi siz user kastıkca sizin userlerinizi gizlice alıcak ve kendisine kullanıcak. Zaten warez temanın zararlarından biriside budur. Warez yapanlar kendi çıkarları olmadan 100 – 200 TL’lik temaları kırıp bize bedavaya satmaz. Bir çıkarları elbet vardır. Diğer twitter, instagram takipçi kasma scriptlerine baktığınızda böyle bir sorun ile karşılaşmayabilirsiniz. Hepsinde olacak diye birşey yok.

Diyorsanızki ben illa bu scripti kuracam ufak bir bayiliğim olsun 50 – 100 user’le kendime beğeni yorum kasıcam. Buyrun bu script tam size göre.

instaweb 3.6.4 Temanın özellikleri

Tema’yı admin panelinden özelleştirebilir, Düzenleyebilirsiniz.

User ekleme şekli cookies, iwp, username:password şeklinde upload edebilirsiniz.

Gelişmiş admin panelinden user’leri görebilirsiniz. Pasif user’ları tespit edip temizleyebilirsiniz.

Ayarlar kısmında seo ayarlarınızı yapabilrisiniz.

Cron özelliklerini kredilerin saatini kaç kredi verileceğini birsonraki kredi bittiğinde kaça düşürüleceğini seçebilirsiniz. (Gereken daha çok fazla şey düşünülmüş.)

instaweb 3.6.4 Kurulumu

Nedense paylaşılan instagram takipçi scriptlerinin kurulumunu ayarlarını kimse anlatmamakta bu olayı şikayet ederek blog yazarları eğer bu yazıyı okuyorlarsa lütfen kurulumuda anlatsın kurulum yüzünden yüzlerce yorum gördüm.

öncelikle aşağıda vericeğim link’den instaweb 3.6.4’ü indiriniz. Daha sonra rar’dan çıkarınız. Klasörün içindeki app klasörünün içini açınız. O klasörün içindede config klasörü vardır.

config.local.php

config.php’yi düzenleyeceğiz.


  "host" => "localhost", (ücretsiz hosting kullanıyorsanız localhost olmayabilir. Hosting cpanelde zaten hostunuzu verir size.)
 "port" => "3306",
 "name" => "facebook_insta", (name kısmı veritabanı ismidir. Veritabanına atadığınız isimdir.)
 "user" => "facebook_insta", (user kısmı veritabanına atadığınız kullanıcı adıdır.)
 "password" => "112233123a" (veritabanına login kısmıdır.) 

Şimdi yapıyoruz neden yapıyoruz? Veritabanından birkaç kod ve fonksiyon çağırdığı için bunları düzgün girmek zorundayız. Aksi takdirde çalışmayacaktır.

Host + domain olması zorundadır.

şimdi sıradaki şey cpanel’den phpmyadmine girip örnek:

phpMyAdmin kısmına giriyoruz. Buradanda veritabanı oluşturabilirsiniz. Bu kategoriden (farklı olabilir sizinki.)

olutşurduğunuz veritabanına girip içe aktar kısmına geliyoruz. ve hiçbirşeyi ellemeden sql dosyasını upload ediyorsunuz. hiçbirşey yapmadan git tuşuna basıyorsunuz.  Resimdede gördüğünüz gibi:

Son olarak ftp’ye filezilla yoluyla dosyamızı upload ettikten sonra sitemize giriyoruz.

siteadı.com/admin kısmına gelip kullanıcı adı admin şifresi admin olacaktır.

Şifre değiştirme ve cron ayarları

Admin paneli şifremizi varsayılan bırakmayalım kullanıcı adı ve şifreyi değiştirin. Zaten açık var birde saçma insanların saldırılarına uğramayın.

sonra ayarlardan cron ayarlarına gelin. Büyük bir ihtimal ssl sertifikanız yoktur o yüzden teker teker düzenle diyip http://siteadı.com/cron/ornek=?ornek5

ornek 5 yazan kısım ve site adını düzenleyin. Site ayarları kısmında size verilen güvenlik kodunu ornek5 kısmına giriyorsunuz. Dikkat edin https değil http olucak.

başkada yapıcak birşey yok sayfa ve blog kısımlarını kendinize göre düzenleyip ayarlar kısmınıda düzenleyebilirsiniz.

instaweb instagram takipçi kasma scripti indir.

Bu kadar anlatıma bir teşekkür soru yada çalışıp çalışmadığını fikirlerinizi warez hakkında veya daha fazlasını anlatırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir