Skip to main content
instaloji, instagram takipçi kasma scripti, instagram hilesi, instagram admin paneli

instaloji – instagram takipçi kasma scripti

instaloji – instagram takipçi kasma scripti

Öncelikle herkese iyi günler. Geçenlerde bi instaweb 3.6.4 takipçi kasma script’i paylaşmıştım. indirmelere baktığımda bayağı indirilmiş. Şikayet’de görmedim.

Bugün ise sizlere instaloji takipçi kasma script’ini paylaşıyorum. Geniş bir anlatım olacaktır. Biraz zaman harcayın ve sorunsuz bir script kurun.

instaloji özellikleri

script’in diğer scriptlere benzer ama diğer scriptler’den öne geçen yanı kodlaması açık bir şekilde olması. instaweb 3.6.4 kapalı sürekli dosyadan dosyaya çağırıyor olması sitede açık bulunduğu anlamına geliyor. Buda sitenin açığı olduğu anlamını taşıyor. Bizden saklıyorlar user’imizi çalıyorlar!

Admin panelli’dir. Admin panelinde tanıtım yazısı, Tanıtım videosu, Anasayfa’yı düzenleyebilme, Cron’lar düzgün bir şekilde çalışması (instaweb 3.6.4’de sorun vardı.) User temizleme işlemi doğru bir şekilde yapılması. Takip işlemleri kısa sürede hızlı yapılması. Username:password şeklinde user ekleyebilme

instaloji kurulumu

Aşağıdaki verdiğim link’den script’i indirip klasörü masaüstüne çıkarıyoruz.

Hızlıca bir veritabanı oluşturuyoruz. Veritabanına instaloji.sql’i aktarıyoruz.

Klasörü açıyoruz içini açıp ayar adlı dosyayı notdefteri ile düzenliyoruz.

# DATABASE AYARLARI kısmına geliyoruz. Veritabanı ayarlarımızı yapıyoruz.

sonra dosyalarımızı sunucuya atıyoruz.

Seo Ayarları

index.php’yi düzenliyoruz. Hemen <title> </title> arasını düzenledikten sonra admin panelimize giriyoruz.

Kullanıcı adı: Admin
Şifre: Admin

Şifremizi ve kullanıcı adımızı değiştiriyoruz. Daha sonra Anasayfa ayarlarını yapıyoruz. Kendimize güzelce bir video çekip tanıtım video’su yapıyoruz. Anahtar kelimemiz description herşeyimiz ayarlı artık instagram’da takipçi kasmaya başlayabilirsiniz.

User kasmayı bilmeyenlere özel

Sistemde hiç user olmazsa kim beğeni yorum veya takip yapıcak? illaki kendinize user bulmak zorundasınız. Bu Warez bir temadır. Kendinizi o kadar 100.000’lere koşullandırmayın. Tek yapmanız gereken boş zamanınızda fake hesaplarla sisteme giriş yapmak yada instagram takipçi hesaplarını dolaşıp sitenin tanıtımlarını yapmak yeterli olacaktır. Zamanla user’ler birikir. Arada sıradada userleri temizleyin boşa yer kaplamasınlar yoksa boşa istek yollarlar ve sisteminiz oldukça yavaşlar.

instaloji anlatıma bir yorumu çok görmeyin. Link kısaltma sistemi kullanıyorum lütfen reklamı geç butonuna basın. Bizde emek ediyoruz 🙂 normalde para göz değilim fakat birkaç çalışmam var onları canlandırabilmek için gerekiyor.

indirmek için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir