Skip to main content

instagram takipçi kasma yöntemi

instagram takipçi kasma yöntemi

Selamlar instagram’da takipçilerinizi üst sınıra çekmeye ne dersiniz? Cevabı evet ise makaleyi sonuna kadar okuyup biraz zaman birazda para harcayarak sadece sosyal medya üzerinden para bile kazanabiliceksiniz. Herşeyi tüm detayı ile anlatıyor olacağım.

instagram’dan para kazanılıyormu?

isim vermek istemiyorum ama piyasanın özellikle türkiyede başa taht kurmuş sosyal medya içerik üreticilerinin çoğu komedyenliğin arasına marka ve ürün yerleştirme koyuyor. Ayakkabı reklamları, Butik, Elektronik nargile bunların başlıca yazılarıdır. Tam hatırlamıyorum ama bir tanesinin günlüğünün 1 milyar kadar olduğu bile yazıyordu gerisini siz düşünün.

instagram’da ne yaparak takipçi kazanabilirim?

Size şunu yap kesin kazanırsın diyemicem. Fakat birkaç konudan bahsedicem. Öncelikle oluşturucağınız içeriğin takipçisi çok olmalı örnek bir köpekler ile ilgili bir hesap açıp kitlenizi genişletmek isterseniz herkese hitap eden bir mizah sayfasına göre çok az gelişirsiniz. Bu sebepten dolayı konseptinizi iyi ayarlayın.

Kullanıcı adınızı iyi seçin akılda kalıcı olsun. Karmaşadan ve uzun isimlerden uzak durun.

konsepti seçtik kullanıcı adını kurduk sıfırdan bir hesabımız var hadi işin en başından başlayalım.

instagram’da takipçi kazanmanın yolları nelerdir?

Çağrı Taner, Semih Varol gibi sosyal medya’da adı duyulmuş hesapların gönderilerini beğenip gönderilerdeki beğenenleri takip ediyorsunuz. (Aşırıya kaçmayın aksi takdirde hesabınız bloke edilebilir. Hesap yeni olduğu için gözetim altında.) Sakın profillere yorum yazmayın şunu yapıyoruz bunu yapıyoruz diye.

örnek bir mizah sayfanız var ve ilgili konu üzerine olan hesapların hepsini takip edin. böylece onların takipçilerine girip takip eden insanları kendinize çekme şansınız artıcaktır.

Takipyurdu vb. hesapları takip edin. Sürekli gönderilerini beğenip beğenilen gönderilerdeki hesapları takip edin. Evet çok sıkıcı gözüksede işe böyle başlayın kitle geliştikce keşfete düşüp gönderilerinizi herkese gösterip kimseyi takip etmeden takipçilerinizi katlamanın yolu budur.

7/24 auto like, GT gibi profiline yazan hesapları teker teker takip edin.

1K 10K 50K hiç fark etmez takip edin. Ne kadar çok takip o kadar çok aktiflik yani şöyle A kişisini takip ediyorsun B kişisini takip ediyorsun.

A kişisinin profiline giren C kişisi takipçilerine baktığında seni görüp takip edicek C kişisinin takip ettiklerinde görünüyorsun D kişisi gelip seni takip edicek yöntem budur.

takipçi kasarken dikkat etmeniz gerekenler bunlar:

  • Günlük limitinizi aşırıya kaçırmayın hesabınız askıya alınabilir.
  • Sakın gönderilerinizi gizli yapmayın. Beğeni geldikçe keşfete düşme oranınız artıcak buna engel olursunuz.
  • Hesaplarınızı kişisel blog olarak işletme hesabına çekin.
  • Unfollow asistans diye bir uygulama var bir süre sonra takip ettiklerinizi buradan silebilirsiniz. Unfollowers asistans
  • Gönderilere yorum yapmayın. Hepsi kandırmaca düzmecedir. Hesabınız yorum engeli yerse emekleriniz çabalarınız boşa gidebilir.
  • Sakın ama sakın takipçi kasma sitelerine girip birşeyler kazanmaya çalışmayın. Hem aktif olmazlar hem’de havuza giriş yaptığınızda sizin şifrenizi görüp hesabınızı kolaylıkla çalabilir.

Hesaplarınızı paylaşmaktan çekinmeyin

Yakın dostlarınızın takipçileri yüksekse size destek olmalarını isteyebilirsiniz. Sonuçta herkes bu şekilde yükseldi herkes birbiri ile bağlantılı bu piyasada. Kimse tek başına milyonlara gelemiyor maalesef.

Takipçi satın alabilirmiyim?

Ben önermiyorum. Genelde dolandırıcılık işi devreye giriyor. Ama işini düzgün yapan insanlarda var eminim. Hesaplarınıza 1K 2K bot bile olsa atabilirsiniz. Birde beğeni pakedi alıp paylaştığınız gönderileri beğendirirseniz keşfete düşme ihtimaliniz oldukça artar ve keşfette herşeyden ve herkesten hızlı takipçi kasabilirsiniz. Keşfet’de ilgili ve alakalı takip ettiğiniz hesaplara benzer gönderiler yayınlanır. en beğenilenler tabiiki.

Tüm işlemleri defalarca kez tekrarlamanızı öneriyorum. Tek seferde olucak birşey değil gerekirse aylarca deniyeceksiniz. Ama pes etmezseniz amacınıza ulaşabilirsiniz. Zamanınızda varsa herşey çok daha güzel olacaktır. Site, Yazı ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir